2009 yılından beri Sektörde faaliyet gösteren Başkent Bilgisayar ve Güvenlik Otomasyon şirketi 2014 yılında  RAVZA GÜVENLİK SİSTEMLERİ ELEKTRONİK BİLİŞİM İNŞ. TAAH. A.Ş. yi kurarak Türkiye’nin önde gelen güvenlik teknolojisi çözümleri şirketlerinden biri olmayı başarabilmiştir. Küçük, Orta ve Büyük ölçekli şirketlerin ve Kurumların; güvenlik teknolojileri ihtiyaçlarını karşılamak ve müşterileri için “en uygun” çözümleri “en yüksek” kalitede oluşturmak üzere faaliyet göstermektedir.

İhtiyaca yönelik kullanıcı taleplerine yanıt verecek doğru çözümler üretebilmek için projelendirme malzeme seçimi ve temini ile tüm uygulamanın bir arada yürüdüğü çağdaş bir organizasyon yapısıyla sistem çözümleri üretmekte ve uygulamaktadır.

Kurulumu yapılan tüm sistemlerin günümüze kadar verimli çalışabilmesi için, hertürlü bakım teknik destek ve kullanıcıya yönelik dönemsel eğitimler vermeye özen göstermektedir.

Uzman mühendis ekibiyle sistem tasarımı ve entegrasyonu gerçekleştirmekte, ayrıca çok geniş ürün portföyü ile sektöründe öncü olmuş firmaların ürünlerini kendi projelerinde kullanmakta, iç ve dış pazarda dağıtımını yapmaktadır.

Ravza Güvenlik Sistemleri Ankara merkezli olup 81 ilde müşterilerine destek ve hizmet verme bilincini kaybetmemiş ve her geçen gün ileri adımlar atmaktadır.

Ravza A.Ş kurumlara verilen destek ve hizmetin aynısını hiç çekinmeden özel küçük ve büyük işletmelerin tümüne vermektedir. Hizmeti , Kaliteyi ve başarıyı ön plana çıkartmak isteyen yapısı ile müşteri memnuniyetini herzaman kazanmaktadır.