AFYON BOLVADİN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

Afyon ili Bolvadin ilçe emniyet müdürlüğü ile Afyon ili Mobese birimi beraberliğinde koordineli bir şekilde icra edilen BOLVADİN ilçe KGYS ve MOBESE sistemi projesi Ravza Güvenlik Sistemleri A.Ş tarafından gerçekleştirilmiştir.

 

Bolvadin ilçesinin güvenlik ve kayıt açısından mühim görülen 10 dan fazla noktasına mobese sistemi kurulumu gerçekleştirilmiş. Projemizde AXİS marka kameralar kullanılmıştır. İlçenin bütün girişlerine KGYS sistemi kurularak ilçenin giriş çıkış ve şehir içi can mal ve araç güvenliği sağlanmıştır.

Kgys plaka tanıma ve entegrasyon işlemleri SEC-ON marka Sistemler ile kurulmuş ve %99 seviyesinde başarı elde edilmiştir.

Projemiz Emniyet müdürlüğünde ilk defa uçtan uca Axis marka ürünlerle gerçekleştirilen MOBESE ünvanınıda almıştır.

Sabit ve hareketli kameralar ile gerçekleştirilen projemize İlk başta bize çok emeği geçen ve yardımcı olan insana değer veren başta Sadi Müdürümüz olmak üzere Afyon il Emniyet Müdürlüğü Mobese birimine, İlçe Kaymakamlığına , Bolvadin ilçesi belediyesine , ISSD yönetim kurulu başkanı Çağrı YÜZBAŞI beye , ÖNCÜ güvenlik sistemleri CEO su İbrahim GÖNÜLLÜ beylere ve Ravza Güvenlik sistemleri olarak projede emeği geçen tüm personelimize şükranlarımızı sunuyor ve teşekkürlerimizi bir kez daha iletiyoruz.

 

Ravza Güvenlik Sistemleri A.Ş.

Yönetim Kurulu